KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16537095
nr 1653 7095
Oidentifierad konstnär. Signerad A Kristensen, Koppar. Signerad a tergo, -95. Olja på duk, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:57:11
100 kr
150 kr